حذف برنامه های نصب شده روی ویندوز فقط با یک کلیک!


نرم افزارهای نا کار آمد و برنامه های اضافی را با چه ابزاری از روی سیستم خود حذف می کنید؟ شاید هر کدام از شما روش خاص خودش را دfr-scr.pngاشته باشد اما عمومی ترین و در دسترس ترین ابزار برای این کار استفاده از قابلیت Add/Remove Programs در ویندوز است. شاید بعضی ها از نرم افزارهای Utility برای این کار کمک می گیرند و یا به صورت دستی با رفتن به پوشه برنامه ی مورد نظر اقدام به اجرای Uninstaller مربوطه می کنند. در اینجا راحت ترین و ساده ترین روش را به شما معرفی می کنم.

همان طور که در این پست Fast Remover را معرفی کردم، شما به راحتی می توانید با یک کلیک اقدام به حذف برنامه ی مورد نظر خود کنید. ولی چیزی که باعث شد دوباره به معرفی این برنامه در یک پست جداگانه بپردازم، اضافه کردن قابلیت جستجو میان برنامه های نصب شده روی سیستم شماست. به راحتی با تایپ چند حرف ابتدای برنامه، آن را پیدا کرده و با یک کلیک Uninstaller مربوط به آن را اجرا نمایید.

این برنامه همان طور که قبلاً توضیح دادم کاملاً Portable می باشد و برای استفاده از آن نیازی به نصب کردن ندارید. استفاده از این نرم افزار کاملاً آزاد و رایگان بوده و برای کپی برداری از آن نیازی به اجازه ی نویسنده آن ندارید.

دریافت Fast Remover 1.0.3