تبدیل اسناد به فرمت PDF با OpenOffice


OpenOffice مجموعه ي کاملي از نرم افزارهاي اداري است که به عنوان تنها رقيب آفيس مايکروسافت خود را تا به امروز معرفي کرده است. اين نرم افزار داراري يک تبديل کننده PDF داخلي است که به شما اجازه مي دهد فرمت هاي مختلفي را به PDF تبديل کنيد. OpenOffice فرمت هاي اسناد مختلفي همچون doc نرم افزار Microsoft Word را پشتيباني مي کند و اين بدين معني است که شما به راحتي قادريد يک فايل doc را در OpenOffice Writer باز کرده و آن را به فرمت PDF تبديل کنيد.

OpenOffice Logo

مراحل کار بدين صورت خواهد بود که شما ابتدا فايل doc را با استفاده از منوي File و انتخاب گزينه Open باز مي کنيد. حالا دوباره منوي File را باز نموده و اين بار گزينه Export as PDF را بر مي گزينيد. همان طور که مي بينيد پنجره تنظيمات جلوي چشم شما ظاهر مي شود. در اين پنجره مي توانيد عکس هاي موجود در سند را فشرده کنيد تا حجم کمتري بگيرند و يا اگر مايل هستيد براي فايل PDF خروجي، رمز عبور تعيين کنيد. پس از اتمام کار روي دکمه Export کليک کرده و مسير فايل PDF را مشخص کنيد. به همين راحتي فايل PDF شما آماده است.


نتيجه گيري : حالا دو ساعت بگرد دنبال سريال نامبر يا کرک نرم افزار PDF Factory! وقتي OpenOffice اين امکان را با يک مجموعه کامل اداري در اختيار شما قرار ميده اون هم کاملاً رايگان پس چه نيازي به يک نرم افزار قفل شکسته داريد.

farasun.wordpress.com

Subcribe to Farasun feedمشترک فراسان شوید

farasun.wordpress.com

مطالب مرتبط :