عزیزانی که لطف می کنند و تقاضای تبادل لینک با این وبلاگ را دارند، باید توجه داشته باشند که در اصل تبادل لینک به معنی ایجاد ارتباط میان دو صفحه وب می باشد و کاربری که روی یک لینک در این وبلاگ کلیک می کند، انتظار محتوایی مشابه با این وبلاگ را خواهد داشت. بر همین اساس کسانی که قصد تبادل لینک با وبلاگ فراسان را دارند بایستی به موارد زیر توجه کنند :

  1. محتوای وبلاگ یا وب سایت شما باید با موضوعات وبلاگ فراسان همخوانی داشته باشد. وبلاگ/وب سایت های تخصصی در مورد برنامه نویسی، آی تی، مهندسی نرم افزار و تکنولوژی های روز از این جمله اند.
  2. صفحه وب شما باید دارای پیج رنک 4 یا بالاتر باشد. برای اینکه لینک دادن به صفحاتی که دارای پیج رنک پایین تری هستند باعث پایین آمدن پیج رنک فراسان می شود. (برای مشاهده پیج رنک صفحه وب خود از این سایت استفاده کنید)
  3. لینک فراسان باید در صفحه اصلی وبلاگ یا وب سایت شما درج شود.

Checkpagerank.net
اگر شرایط بالا را دارید، ابتدا لینک این وبلاگ را با عنوان «فراسان» و توضیح «وبلاگ نرم افزاری فراسان» در صفحه وب خود قرار دهید و سپس از طریق فرم کامنت در همین صفحه آدرس، عنوان و توضیح وبلاگ یا وب سایت خود را قرار دهید.

اگر شرایط بالا را ندارید و به تبادل لینک با فراسان علاقه مندید، می توانید مشخصات خود را در فرم کامنت همین صفحه ارسال کنید تا لینک شما در این صفحه از فراسان درج شود.

البته لینک هایی که در قسمت «دوستان» قرار می گیرند از شرایط بالا پیروی نمی کنند.

با تشکر از لطف شما